Nowe Pixel 2 i Pixel 2 XL to nowe rozmowy w świecie smartfonów. Z najlepszym aparatem na rynku i nowymi funkcjami, urządzenia te mogą pokazać swoją sprawność zarówno nowym, jak i obecnym konkurentom. Ale niektórzy inni użytkownicy są nadal niezdecydowani. Powinny one skakać strony i dołączyć do zespołu Pixel? Lub powinny one uaktualnić? Jeśli jesteś jednym z nich i nadal jesteś na ogrodzeniu, pomożemy Ci podjąć decyzję. Poniżej znajdują się powody, które powinieneś rozważyć.

Powody, dla których powinieneś zdecydować się na Pixele

Doskonały aparat: Zarówno Pixel 2 i Pixel 2 XL sport ten sam aparat, ale lepszy od swoich poprzedników. Bez podwójnego obiektywu aparatu, jak wiele urządzeń, Google ma sposób, aby pojedynczy obiektyw aparatu do produkcji doskonałych zdjęć. Google wykorzystuje zaawansowany system oprogramowania, który zapewnia, że jego aparat zdjęcia są przetwarzane w sposób, że żaden smartfon nie może dopasować. Oprogramowanie obejmuje również efekty fotograficzne, które można uzyskać za pomocą podwójnych aparatów. A wszystko to bez irytujących wpadek.

Niesamowite nowe funkcje: Google zawsze zapewnia, że oprogramowanie, które dostajesz jest doskonały, w tym roku flagowiec zobaczył je rozszerzyć to samo do sprzętu. Najnowsze znaczące funkcje są, wycisnąć, aby uruchomić asystenta na Pixel 2 XL, obiektyw google i potężny system AR. Z mocą AI do ich dyspozycji, Pixel's AR system może wejść do ringu z Apple's ARkit. Obiektyw Google to narzędzie do rozpoznawania obiektów, które wykorzystuje aparat. Funkcja ściskania, którą Google być może zapożyczyło od HTC, umożliwia uruchomienie Asystenta Google poprzez delikatny nacisk na boki telefonu.

Google wprowadził również funkcję Always-on display, ale z nowym twistem. To będzie zawsze słuchać muzyki i "OK Google" polecenia. To pozwoli Ci zidentyfikować swoje ulubione dżemy w mgnieniu oka, nie tracąc czasu na uruchamianie innych aplikacji.

Powody, dla których nie powinieneś brać pod uwagę Pixeli

Brak gniazda słuchawkowego: będzie to miało znaczenie wyłącznie dla Twoich preferencji. Kiedy Apple usunął go, Samsung, Google, i ogromne android użytkownicy nie martwić się, jak mieli swoje wspaniałe 3,5 mm gniazda. Ale teraz, jest to trend, a większość sprzedawców Android są pozbywając się go. Tak więc, jeśli chcesz słuchać muzyki przez jacka podczas ładowania telefonu, lub nie chcesz trochę dramatu adaptera, nie dostać Pixels. Adapter, który robi obie jest nadal drogie, 44,95 dolarów. Na jasnej stronie, The Pixel Buds mają przewód, i to jest lepsze niż Apples AirPods; nie może się zgubić łatwo.

Nie krawędź do krawędzi można się spodziewać: Apple iPhone X, Samsung Galaxy S8, Note 8 i telefon Essential mają wspólną cechę, prawdziwą definicję lub iterację tego, czym jest ekran edge-to-edge. Google, jednak, ma większy wyświetlacz OLED, ale z ramkami na wszystkich stronach. To była niespodzianka w odniesieniu do obecnego trendu.

Wreszcie, w przeciwieństwie do innych firm, które zawierają najlepsze funkcje na ich urządzenia premium, nadal masz ten sam aparat na Pixel 2 XL. Tak więc, rozważając uaktualnienie, nie wspominaj o aparacie.