Rozpakowałeś swój nowy Samsung Galaxy S8, poznałeś jego nowe funkcje i skonfigurowałeś go - wszystko gotowe do użycia, ale pozostała jeszcze jedna rzecz do zrobienia...

Wyposażyć go w kilka fajnych akcesoriów, oczywiście!

Do Samsunga S8 możesz dokupić kilka fantastycznych akcesoriów, które zwiększą Twoją produktywność, wydłużą czas pracy baterii w podróży i ochronią Twoje ukochane urządzenie!

Przyjrzyjmy się bliżej niektóre z akcesoriów, które można kupić, aby zwiększyć możliwości swojego telefonu.

Podzielimy akcesoria na następujące 3 kategorie: moc, produktywność i ochrona.

#1: Moc

Jeśli chodzi o ładowanie telefonu są dwie irytujące niedogodności:

  1. Będąc poza domem i zdając sobie sprawę, że bateria jest na wyczerpaniu, bez dostępu do ładowarki - wszyscy tam byliśmy! Nawigowanie po skrzyżowaniu spaghetti, aby znaleźć odpowiedni przewód do ładowania telefonu - a może to tylko ja!

Na szczęście istnieją dwa świetne rozwiązania tych problemów, w postaci bezprzewodowej ładowarki konwertowalnej i przenośnego akumulatora.

Bezprzewodowa ładowarka konwertowalna jest świetna z następujących powodów:

  • Jej stylowy, minimalistyczny design, dostępny w dwóch stonowanych kolorach sprawia, że dobrze wkomponuje się w większość wnętrz. Jest łatwa w użyciu - wystarczy położyć urządzenie na ładowarce, a urządzenie zacznie się natychmiast ładować. Jest to ładowarka 2 w 1 i podstawka pod telefon - podczas ładowania możesz ustawić urządzenie pionowo lub poziomo, a podkładkę przekształcić w podstawkę pod telefon.

Przenośny zestaw baterii umożliwia dłuższe przerwy między kolejnymi ładowaniami.

Przenośny zestaw baterii AFC jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i umożliwia szybkie naładowanie telefonu w ciągu 100 minut.

#2: produktywność

Samsung DeX

Niektóre rzeczy są po prostu łatwiejsze na komputerze stacjonarnym - wysyłanie e-maili, kopiowanie i wklejanie między aplikacjami oraz pogrubianie tekstu. Korzystanie z DeX może pomóc Ci zwiększyć produktywność.

Samsung DeX umożliwia przekształcenie telefonu w pełnowartościowy komputer stacjonarny.

Po zadokowaniu telefonu będziesz mógł:

  • Edytować zdjęcia za pomocą aplikacji Adobe, w tym Lightroom mobile. Pracować nad dokumentami za pomocą aplikacji firmy Microsoft. Grać w gry i oglądać filmy z YouTube na większym ekranie. Przeglądać strony internetowe firmy Samsung.

Aby w pełni korzystać z komputera stacjonarnego, możesz dodać mysz i klawiaturę.

#3 Ochrona

Ochraniacz ekranu z hartowanego szkła

Nie ma nic gorszego niż pęknięty ekran telefonu.

Jednym ze sposobów ochrony ekranu telefonu jest zastosowanie ochraniacza ekranu telefonu.

Jednak plastikowe ochraniacze telefonu, które można przykleić na urządzenie może być uciążliwe, z uwięzionych pęcherzyków powietrza, podnoszenia krawędzi i mogą być zarysowane łatwo.

Samsung hartowane szkło screen protector eliminuje wszystkie te problemy.

Podczas gdy ten ochraniacz ekranu ma tylko 0,33 mm grubości, jest niezwykle wytrzymały i osłania Twoje urządzenie, idealnie dopasowując się do przedniej części telefonu.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją produktywność, przedłużyć żywotność urządzenia i zwiększyć żywotność baterii telefonu, warto spojrzeć na te gadżety, aby zwiększyć możliwości telefonu.

Więcej na: http://jupither.pl