Smartfony są cennym atutem dla podróżnych, a czy jesteś na swojej pierwszej podróży daleko lub jesteś częstym podróżnikiem, to okaże się, że są one przydatne. Istnieje mnóstwo aplikacji Android podróży, które pomogą Ci szukać informacji, szukać i rezerwować najlepsze loty, zrozumieć nowy język lub po prostu pomóc Ci uzyskać najlepsze informacje o podróży do miejsca docelowego.

Poniżej znajduje się lista pięciu z najlepszych aplikacji turystycznych Android, które mogą pomóc uczynić swoją podróż łatwiejsze i jeszcze bardziej przyjemne.

TripIt

Jest to świetna aplikacja podróżnicza na Androida, która pozwala zorganizować wszystkie swoje plany podróży. Z nim, będziesz w stanie mieć informacje o hotelu i wypożyczalni samochodów wszystkie umieszczone w jednym miejscu. Informacje te mogą być następnie importowane bezpośrednio do skrzynki e-mail, a następnie można łatwo podzielić się swoimi planami podróży z przyjaciółmi i rodziną.

Aplikacja TripIt posiada wersję darmową oraz wersję Pro. Wersja Pro kosztuje 49 dolarów za rok. W wersji Pro, otrzymasz niesamowite funkcje otrzymywania aktualizacji o wszelkich zmianach w lotach, a nawet możesz zmienić swoje plany lotu za pomocą aplikacji, między innymi. TripIt jest wart wypróbowania!

Airbnb

Airbnb to darmowa aplikacja podróżnicza na Androida i jest to jedna z najlepszych niezależnych aplikacji podróżniczych. Jest to doskonała aplikacja, jeśli podróżujesz z budżetem lub szukasz alternatywnego doświadczenia podróży. Pomaga znaleźć miejsca, w których można się zatrzymać w ponad 34 000 miast w 190 krajach.

Miejsca te są oferowane przez około 2,5 mln prywatnych gospodarzy, i czy jesteś na luksusowy dom z basenem i wanną, lub jesteś otwarty na dzielenie pokoju / apartamentu z innym podróżnikiem, ta aplikacja pozwoli Ci znaleźć właśnie to, czego szukasz.

Booking.com

Booking.com jest jednym z najbardziej popularnych i wysoko ocenianych aplikacji podróży. Aplikacja sama w sobie jest darmowa i oferuje ponad milion kurortów, wypożyczalni wakacyjnych i hoteli. Mogą one być wyszukiwane według tematu, w oparciu o lokalizacje, udogodnienia, takie jak spa lub w oparciu o konkretne grupy, takie jak rodzina, firma, itp.

Dodatkowo, daje Ci informacje o lokalnych atrakcjach, punktach orientacyjnych, a nawet pobliskich hotspotach Wi-Fi. Oferuje również mapy offline i synchronizację kalendarza, a wszystko to za darmo.

Google Trips

Google Trips to jedna z doskonałych aplikacji podróżniczych, która działa jak planer wycieczek dla Ciebie. Oprócz umieszczania rezerwacji, planów i innych szczegółów w jednym miejscu, może być Twoim przewodnikiem. Możesz pobrać miasto przed wyjazdem, a kiedy tam dotrzesz, Google Trips doradzi Ci, gdzie iść, co robić, co zobaczyć lub co zjeść, nawet gdy jesteś offline.

Nawet jeśli chcesz odwiedzić różne miasta, pozwól tej aplikacji skompilować je dla Ciebie w wygodny sposób, a wszystko to za darmo!

PackPoint

Jeśli pakowanie jest twój koszmar podróży, to jest to aplikacja dla Ciebie. PackPoint pomaga tworząc listę pakowania w oparciu o rodzaj podróży, pogody, możliwych działań i innych względów dla Twojej podróży.

Wszystko, co musisz zrobić, to podać kilka szczegółów, a aplikacja wygeneruje listę dla Ciebie, więc nie będziesz musiał się martwić, czy spakowałeś wystarczająco dużo. Po sporządzeniu listy rzeczy do spakowania na daną wycieczkę, możesz ją zapisać do wykorzystania w przyszłości lub udostępnić innym. Aplikacja jest również bezpłatna.

Więcej na: http://jupither.pl