Niemal każde zadanie wykonywane na smartfonie wymaga korzystania z internetu, od aplikacji społecznościowych po gry wieloosobowe. Ale aby surfować po internecie, każdy użytkownik Androida potrzebuje przeglądarki. Przeglądarka to oprogramowanie, które pozwala Ci korzystać z Internetu w sposób, jakiego sobie nie wyobrażasz: wyświetlając strony, pobierając pliki, a nawet grając w gry. Aby mieć najlepsze doświadczenia, potrzebujesz doskonałej przeglądarki. Choć nie ma czegoś takiego jak idealna przeglądarka, jest wyjątek. Oprócz Chrome, który jest wbudowany w system Android eco-system, oto kilka lepszych opcji, które można zastąpić go z i to, co są one najlepsze dla.

Opera

Przeglądarka Opera i jej warianty są znane z jednej rzeczy, robienia czegoś więcej niż tylko wyświetlanie stron internetowych; najlepsze oszczędzacze danych. Przeglądarki Opera oszczędzają dane poprzez kompresowanie filmów, obrazów, a także blokowanie reklam. Możliwości oszczędzania danych sprawiają, że przeglądarki Opera nie są najszybszymi przeglądarkami. Są one połączone z inteligentnym kanałem wiadomości, aby utrzymać Cię na bieżąco i znaleźć treści, które kochasz. Mają lekką konstrukcję, która nadaje im elegancki wygląd. Opera synchronizuje się między urządzeniami, a to daje pewność, że masz swoje zakładki na każdym urządzeniu, z którym przeglądasz sieć.

Firefox

Przeglądarka Firefox od Mozilli jest najlepsza do dostosowywania; jej warianty są najlepsze pod względem prywatności. Utrzymała tę reputację z wieków pulpitu. W Androidzie pozwoli Ci dostosować ją do swoich potrzeb, tak jak zrobiłbyś to na komputerze, a także zintegrować dodatki. Jest bogaty w funkcje i inteligentny w tym, że przewiduje Twoje potrzeby. Z tym pod ręką, można uzyskać intuicyjne wyniki z całej sieci. Jest pakowany z solidnym prywatności, różne opcje udostępniania i może synchronizować swoje dane przeglądania na wszystkich urządzeniach.

Przeglądarka Dolphin

Jeśli szukałeś przeglądarki, która oferuje najlepsze wrażenia użytkownika, dobrze, że znalazłeś go. Dolphin Browser jest faworytem, ponieważ ma wspaniałe funkcje. Obejmują one; szybkie pobieranie, spersonalizowane wyszukiwanie, pasek boczny dodatków i bloker reklam. Jest również pakowane z kontroli gestów, aby ułatwić przeglądanie. Co sprawia, że jest lubiany jest zintegrowany odtwarzacz flash. Odtwarzacz flash pomaga w strumieniowym przesyłaniu filmów i dźwięku, przeglądaniu innych treści multimedialnych oraz interakcji z aplikacjami internetowymi. Świetnie sprawdza się również podczas udostępniania treści.

Przeglądarka UC

Potrzebujesz szybkości? UC Browser sprawi, że będziesz surfować po Internecie tak szybko, jak to tylko możliwe. Przeglądarka ta posiada moduł szybszego pobierania, oszczędzanie danych, blokadę reklam, tryb nocny i wiele informacji o krykietach. To bonus, jeśli jesteś fanem, funkcja karty krykieta przynosi strumień meczów na żywo i wyniki. Inne karty będą również dostarczać lokalne wiadomości. Moduł pobierania pozwala na wstrzymanie i kontynuowanie w późniejszym czasie oraz przyspiesza prędkość pobierania, aby zaoszczędzić Twój czas.

Ta przeglądarka oferuje gładkie User Experience, faktycznie najbardziej płynne surfowanie po Internecie bez zamrożonych stron. Blokada reklam jest tak potężna, że pozwala na blokowanie lepkich reklam i flagowanie reklam, których nie chcesz oglądać. To oszczędza czas, zapobiega zagrożeniom i oszczędza dane.

Puffin Web Browser: Najlepsza

Jest to wyjątek, na który zwróciłem uwagę wcześniej, przeglądarka Puffin obejmuje wszystkie rzeczy, które mają powyższe przeglądarki i jest to niegodziwie szybka przeglądarka mobilna. Wszystko to odbywa się kosztem; zużywa dużo pamięci RAM, ale dla dobrego kursu. Aby osiągnąć swoje błyskawiczne prędkości, przenosi obciążenie z urządzeń na serwery w chmurze. Wyposażona jest w ochronę w chmurze, flash player i autorski algorytm kompresji do oszczędzania danych. Jest to jedna z niewielu przeglądarek z wirtualnym gładzikiem i gamepadem, najszybszym silnikiem JavaScript oraz trybem Theater dla filmów i gier Flash.

Mimo że jest bliska ideału, jej ograniczenia są bardziej zniechęcające; jej centra danych znajdują się w USA i jest zablokowana w niektórych krajach, w tym w Chinach.