Nowe telefony są wprowadzane na rynek co roku, a nie jest to, że chęć uaktualnienia do najnowszych specyfikacji. Jeśli pójdziesz na najnowszy okręt flagowy, możesz nie mieć nic wspólnego ze swoim starym telefon. Zamiast pozwolić mu gromadzić kurz w jakiejś szufladzie, oto kilka rzeczy, które twój stary smartfon może zrobić. Ponieważ posiada on również potężną specyfikację, możesz możesz sprawić, że wykona kilka dedykowanych zadań. Oto kilka sposobów, w jaki możesz wymyślić na nowo swój stary smartfon;

Użyj swojego stary smartfon jako odtwarzacz muzyki

Najprostszym sposobem na ponowne odkrycie swojego starego smartfona jest użycie go jako dedykowanego odtwarzacza muzyki. Będziesz musiał przenieść swoje stare dane do nowego smartfona i wyczyścić swój stary smartfona do czysta. Jeśli ma dużą pamięć masową, załaduj go muzyką i podłącz go do swojego systemu stereo. Upewnij się, że masz dobrą aplikację do odtwarzania muzyki. Idź do Sklepu Play (Android) lub App Store (iOS) i zainstaluj dobrą aplikację odtwarzacza muzycznego. Jeśli jest mniej miejsca na dysku, możesz zasubskrybować usługę muzyczną i przesyłać strumieniowo swoją listę odtwarzania. playlisty. Będąc dedykowanym odtwarzaczem muzycznym, nie będziesz musiał się martwić o sprawdzanie wiadomości lub połączeń, ponieważ nie będzie miał żadnych.

Zmień swój stary smartfon w uniwersalnego pilota

Jeśli wszystkie twoje urządzenia mają połączenie bezprzewodowe, to masz szczęście. Większość urządzeń ma funkcję bezprzewodowego a dzięki prostej aplikacji możesz sterować urządzeniami za pomocą swojego starego smartfona. Możesz pobrać jedną aplikację zdalnego sterowania lub mieć specjalne aplikacje dla każdego z Twoich urządzeń. Jasne, że będzie ich wiele, ale będziesz je miał w jednym jedno urządzenie. Dobrą rzeczą jest to, że Twój stary telefon jest uniwersalnym pilotem, zawsze możesz mieć go na oku. Jeśli zgubi się w domu, możesz do niego zadzwonić, pod warunkiem, że zainstalujesz na nim niezbędne aplikacje. Nie musisz ponosić kosztów operatora.

Użyj swojego starego smartfona jako bezprzewodowej myszy

Oprócz strony zamienić swój stary smartfon w uniwersalnego pilota, możesz go również zamienić w bezprzewodową mysz. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to odpowiednia aplikacja zarówno na starym smartfonie i komputerze stacjonarnym. Połącz je za pomocą tego samego Wi-Fi, a będziesz miał zapasową mysz.

Podwój swój stary smartfon jako monitor dla dziecka lub kamera bezpieczeństwa

Aby to się stało się zdarzyć, będziesz potrzebował odpowiedniej aplikacji - możesz użyć aplikacji do połączeń wideo, dobrego miejsce do umieszczenia smartfona i dobre internetowe połączenie bezprzewodowe. Ty Możesz również wybrać aplikację do monitorowania dziecka lub aplikację bezpieczeństwa, aby uzyskać więcej funkcji. Mając wszystko wszystko ustawione, możesz użyć swojego drugiego nowego smartfona do monitorowania dziecka lub bezpieczeństwa za pomocą starego telefonu.

Zmień swojego Android w Google Home

Android smartfony mają funkcję Asystenta Google, którą możesz wykorzystać na swoją korzyść. korzyści. Jeśli masz stary smartfon z Androidem, zaktualizuj go do najnowszej wersji i aktywuj Asystenta Google. Podłącz go do internetu i sparuj z głośnikiem. głośnikiem. Teraz idź dalej, powiedz "OK Google" i wydawaj polecenia Google.