Samsung miał ciężki czas ze sprzedażą swoich najnowszych flagowych urządzeń, Galaxy S9 i S9 plus. Wynika to z faktu, że baza konsumentów nie była pod wrażeniem specyfikacji urządzeń, a Samsung zawiódł ich oczekiwania. Według wczesnych plotek, urządzenie miało wziąć na iPhone X, ale tak się nie stało. Oprócz drobnych ulepszeń, Samsung wymyślił nową konfigurację kamery, która była uważana za najlepszą.

Mówiąc o sprzedaży, oczekuje się, że krzywa pozostanie taka sama nawet z debiutem Samsunga Note 9, który jest tuż za rogiem. Według plotek, jest to w dużej mierze ze względu na Samsunga powtarzania tych samych błędów. To znaczy, Note 9 jest podobny do Note'a 8 z również drobnymi aktualizacjami. Ale są znaczące ulepszenia w zakresie pojemności baterii i S Pen. Według przecieków, nowe pióro S Pen będzie korzystać z łączności Bluetooth. Ta funkcja da S Pen nowe możliwości, takie jak zdalne sterowanie, tj. dla aplikacji muzycznych i wiele innych.

Z nowymi przeciekami i plotkami ściekającymi każdego dnia, nadzieja nie jest stracona dla fanów Samsunga, ponieważ Samsung tworzy doskonałe urządzenie, Samsung Galaxy S10. Niestety, urządzenie to zadebiutuje w przyszłym roku. Ostatnie plotki mają dokładnie to, co fani Samsunga muszą usłyszeć, nowe funkcje. Plotki sugerują, że Samsung ma podążać śladami Apple i możemy zobaczyć trzy urządzenia Galaxy S10; urządzenie wejściowe, główny Galaxy S10 i wreszcie Galaxy S10 plus. Nowe plotki obracają się wokół Galaxy S10 plus.

Według ostatnich przecieków, urządzenie będzie miało mniejsze ramki z nieskończoności projekt wyświetlacza. Inną ekscytującą cechą jest to, że będzie miał wbudowany czujnik linii papilarnych pod ekranem. Oprócz tego, nową cechą na przeciekach jest konstrukcja potrójnego aparatu, taka jak na flagowym urządzeniu Huawei P20 pro. Wczesne plotki nie były pewne co do tego setupu, ponieważ było wiele spekulacji na temat zastosowań trzeciego obiektywu.

Pięć aparatów

Ale teraz, zgodnie z raportem z Bell, koreańskiej strony z wiadomościami biznesowymi, potrójna konfiguracja aparatu została rozgryziona. Oprócz tego, raport dalej mówi, urządzenie będzie miało podwójne przednie kamery. To sprawia, że w sumie pięć kamer na urządzeniu. Raport stwierdza, że tylna konfiguracja kamery będzie sport podwójny obiektyw setup jak ten w S9 urządzenia z trzecim dodatkowym obiektywem.

Według dzwonu, będzie 12MP czujnik szerokokątny połączony z 12MP czujnik teleobiektywu. Aparaty te będą wykorzystywane do zdjęć w trybie portretowym, a także do zoomu optycznego. Szerokokątna kamera będzie miała obiektyw o kącie widzenia 77 stopni. Trzeci aparat będzie miał 16MP z ultra-szerokokątnym sensorem. Będzie ona miała obiektyw o kącie 120 stopni.

Jedna z podwójnych przednich kamer będzie miała teleobiektyw do robienia selfies w trybie portretowym. Umożliwi on również uzyskanie efektu rozmytego tła, takiego jak w lustrzankach cyfrowych. Drugi z nich będzie standardowym sensorem aparatu.

Wspomniane urządzenia S10 mają zadebiutować pod koniec lutego przyszłego roku.