Android jest ogromny ekosystem, i istnieje wiele aplikacji, które można wykorzystać do różnych celów. Dla wiadomości tekstowych i wiadomości, Google ciężko pracuje, aby poprawić swoją aplikację do przesyłania wiadomości; Android Messages, w ciągu ostatnich kilku lat. W skrócie, Google chce, aby cieszyć się doświadczeniem wiadomości na wielu urządzeniach, a obecnie, udało im się to zrobić. Oni również poszedł o krok dalej do pracy z przewoźnikami w celu umożliwienia wsparcia dla Rich Communication Services (RCS) na swoich sieciach. Oto co jest nowe;

Texting z komputera

Użytkownicy byli prośbą o tę funkcję na chwilę, a teraz jest to spełnienie marzeń. Google toczy aktualizację, która umożliwia użytkownikom Android Messages do tekstu z sieci. Dzięki Messages for web można kontynuować prowadzenie rozmów z dowolnego urządzenia, które obsługuje kompatybilne przeglądarki, takie jak komputery PC, a nawet produkty Apple, w tym urządzenia Mac i iOS. Z Wiadomości dla sieci, nie tylko można wysyłać teksty, ale również można wysyłać emoji, naklejki, a nawet dołączyć zdjęcia. Oto przewodnik po tym, jak wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe z komputera.

Wyszukiwanie i wysyłanie GIF-ów

 

GIF-y są lepsze niż zdjęcia, gdy chcesz przekazać wiadomość bez konieczności pisania na klawiaturze. Google o tym wie i zainwestowało w GIF-y nawet na swojej klawiaturze Google. Jeśli nie masz klawiatury Google, Wiadomości Android ma swoje plecy. Po lewej stronie paska komponowania wiadomości, dotknij (+) ikonę dla Gifs, można również wyszukać idealne GIF dla swojej rozmowy.

 

Odpowiedz z Smart Reply

Wygląda na to, że Google integruje swoją funkcję AI tekstu na wszystkich swoich usługach. Jeśli używasz Gmaila, to wiesz, jak działa Smart Replay. Jeśli nie, Smart Reply pozwala odpowiedzieć na wiadomości łatwo przez sugerowanie najbardziej odpowiedniej odpowiedzi lub emoji. W Android Messages, można również użyć Smart Reply w podróży, aby odpowiedzieć na wiadomości natychmiast. Na razie jest ona dostępna tylko w języku angielskim.

Podgląd linków w rozmowach

Dzięki nowej aktualizacji nie będziesz już zastanawiać się, czy otworzyć link, który wysłał Ci znajomy; nowa aktualizacja pozwoli Ci zorientować się, o czym jest ten link. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu funkcji podglądu inline, która umożliwia podgląd linku bezpośrednio z rozmowy.

Kopiowanie haseł jednorazowych

Wystarczy jedno stuknięcie, aby skopiować hasło jednorazowe lub kod z wiadomości wysłanej z bezpiecznej strony, np. z banku. Kopiowanie bezpośrednio to już przeszłość dzięki nowej aktualizacji Wiadomości Android.

Jeśli brakuje niektórych funkcji, takich jak wiadomości dla sieci, być trochę cierpliwości, ponieważ proces walcowania może zająć trochę czasu. Możesz również zaktualizować do najnowszej wersji aplikacji lub pobrać ją.

Więcej znajdziesz na: http://jupither.pl