Następnym urządzeniem Samsunga w kolejce po flagowcu Samsung S9 jest słynny gadżet Samsunga z cyfrowym rysikiem, Note 9. Od zeszłego roku krążą plotki na temat Note 9 i uważa się, że jest to urządzenie, które podejmie wszystkich rywali, ponieważ flagowiec S9 nie zdołał tego zrobić. Poniżej znajdują się najnowsze młyny plotek na temat tego, czego się spodziewać;

Wcięcie i gniazdo słuchawkowe

Notch jest obecnie trend na rynku, a wielu producentów są obejmujące go z wyjątkiem kilku, które są jeszcze do poznania, takich jak Google. W przypadku Samsunga, to nasz dylemat, ponieważ ma patenty na urządzenie z wcięciem i notch-less jeden. Ale będąc bezpośrednim konkurentem z Google i Apple, jest mało prawdopodobne, że będzie przestrzegać notch projekt. Na 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, Samsung lubi swój dźwięk przewodowy niż Apple.

Jak o składanym wyświetlaczu, Samsung?

Cóż, jest to kolejna plotka funkcja, że Note 9 będzie używać, aby pozostać nad ziemią, ale nie w tym roku Note. Samsung ma już patent na składany telefon, a konkretne plotki sugerowały, że Samsung pracuje nad podobnym urządzeniem. Biorąc pod uwagę reputację Note 9, Samsung może nie być skłonny do wypróbowania takiej eksperymentalnej technologii na nim, a może będą?

Czytnik linii papilarnych na ekranie

Wygląda na to, że standardowe czytniki linii papilarnych powoli zanikają, ale ich zamienniki są również longshot w gigantycznych firmach technologicznych. Apple zdecydował się na FaceID, a Google jeszcze nic nie ogłosił. Samsung był rumored mieć czytnik linii papilarnych w ekranie, ale jak jesteśmy bliżej do uruchomionego daty, nowe plotki mówią inaczej. Obecne plotki wskazują, że Note 9 będzie podobny do Note 8 z prostokątnym czujnikiem linii papilarnych poniżej aparatu. Jak na razie, kilka chińskich telefonów, takich jak Vivo X21 UD, ma ekranowy czujnik linii papilarnych.

Android P

Młyny plotek wskazują, że następny mobilny system operacyjny Google nie zostanie dostarczony z Note 9, użytkownicy nadal będą musieli korzystać z Oreo. Ma to sens, ponieważ nie znamy nawet oficjalnej nazwy innej niż Android P. Ponadto; Google będzie musiał najpierw przetoczyć Android P do swoich urządzeń Pixel, a następnie do innych producentów.

Note 9 aparat, Bixby i AR Emoji

Podwójny obiektyw przysłony Galaxy S9 jest jedną z najlepszych konfiguracji aparatu, jakie Samsung kiedykolwiek miał, i na pewno przyjdzie do Note 9. Istnieją pewne spekulacje, że przedni aparat dostanie albo podwójną przysłonę, kamerę 3D lub oba. Aparat 3D pozwoli Samsung mieć lepsze emoji AR teraz, że Apple uruchomił Memoji. Jest również spekuluje się, że Samsung oprogramowanie AI, Bixby, dostanie kilka ulepszeń.

Coś jak FaceID Apple'a

Obecnie Samsung korzysta z technologii skanowania tęczówki oka, która jest znacznie poniżej FaceID firmy Apple. Według spekulacji, Samsung może wymyślić coś, co bezpośrednio konkuruje z FaceID bez naruszania patentów. Z kamerą 3D i procesorem Qualcomm Snapdragon 845, taka technologia jest możliwa, ale to jest dane, że Note będzie miał Iris Scanning tech zamiast.

Data premiery

Zazwyczaj urządzenia Note są zapowiadane pod koniec sierpnia, ale plotka głosi, że Samsung ogłosi Note we wcześniejszym terminie. Prawdopodobnie w dniu 9 sierpnia.

Cena Note 9

Obecnie istnieją tylko spekulacje, które wydają się być prawdziwe, w których Note 9 będzie droższy niż jego poprzednik.